ANTIBEDUÍN - BEER FRONT

        Vážení členowé ŽOA a ABBF! V reakci na roztříštěnost obou organizací jsem se jako hlawní ideový vůdce rozhodl obě organizace spojit! Takže odteď je ŽOA - Žofínská Osvobozenecká Armáda politickým jádrem, které má svou tajnou ozbrojenou složku, ozbrojenou paži pivní dikatury a to ABBF - AntiBeduín Beer Front - Protibeduínskou pivní frontu!!!!!
        Tato organizace se nevyhýbá pivnímu terorismu ani jiným formám sabotáže, vedoucím k naplnění cílu ŽOA a ABBF!
        Kupředu bratři, zvítězíme! Proti čajovnám a beduínům za pivní společnost a svobodné Zálabí!
        Nazprasenou!
Předseda PPP

 
POZOR! Toto je první prohlášení Antibeduín - beer front (ABBF)

Co chceme?!!!!!:
  1. Zlevnění piva na úkor čaje
  2. Postupné přeměnění čajoven na restaurační zařízení
  3. Změnu maloměšťáckého myšlení společnosti - po ránu zásadně místo čaje či kávy pivo
Jak toho dosáhneme?!!!!!:
Všemi dostupnými prostředky, v případě potřeby i pivním terorismem!

Toto je prohlášení ABBF, podporujte nás, bojkotujte čajovny, pijte jen pivo, místo vonné tyčky si zapalte startku a snažte se ožrat nějakého beduína..... Infiltrujte se mezi beduíny a vyvíjejte podvratnou činnost.... Bratři, vítěztví je naše!!! Špína a hnus - beduínismus!!!! Proti čajovnám a beduínům - za pivní společnost!!!!!

Antibeduín - beer front

Výklad pojmů:

Beduín: zlý, ošklivý člověk (může být i žena) obvykle s doluhými vlasy či úplně na pleš (nemusí být podmínkou někteří beduíni jsou zvláště rafinovaní), jehož zálibou je návštěva čajoven a pití čaje. Mimo tyto činnosti se zabývá ještě východní filozofií, právy zvířat, Svobodným Tibetem a jinými nesmysly. Zásadně nenavštěvuje restaurační zařízení, protože podle něj je tam "zahulíno" a scházejí se tam "pitomci". Oblíbeným hudebním nástrojem beduína je bubínek a didžerydu (taková roura co se do ní fouká).

Pivní Blb: pravý opak beduína - hodný, krásný, slušný člověk, jehož nejoblíbenějším nápojem je pivo, popřípadě rum. Pivní Blb navštěvuje restaurační zařízení a zajímá se pouze o realitu světa (kolik stojí pivo, kdo vyhrál fotbal a pod.) a ne o nějaké pofiderní minimalisticko-nihilistické nesmysly. Oblíbeným nástrojem je elektrická kytara, baskytara, bicí, popřípadě tahací harmonika.

Pláča


Zpět